KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7473415
nr 747 3415
Blandteknik
signerad, -52, Kortspelerska, motivets mått: 51 x 36
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:56:21
450 kr
350 kr
550 kr
600 kr
750 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr